برق

آغاز مانور «پنج‌شنبه‌های خدمت‌رسانی برق» در طالقان

مانور «پنج شنبه های خدمت‌ رسانی برق» در طالقان آغاز شد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز؛ نخستین مانور جهادی «پنجشنبه‌های خدمت رسانی» در شهرستان طالقان استان البرز برگزار شد.

نخستین مانور جهادی مدیریت توزیع برق شهرستان طالقان در سال ۱۴۰۳ با حضور دکتر مسعود خواجه‌وند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز در روستای «دنبلید» شهرستان طالقان با هدف افزایش رضایت مشترکین از طریق رفع ضعف ولتاژ ، تعدیل بار شبکه توزیع برق و کاهش خاموشی‌ها برگزار شد.
دکتر خواجه‌وند در آیین معرفی این مانور که با حضور خانواده شهید عیسی شجاعی و مقامات محلی برگزار شد ضمن تاکید بر خواست شرکت توزیع نیروی برق استان البرز بر خدمت‌رسانی مناسب و شایسته به مردم شریف استان به ویژه روستاها و توسعه زیرساختهای برق روستایی ، از برنامه‌ریزی  مدون در خصوص اجرای این مانورها به صورت هفتگی در روستاهای شهرستان طالقان با عنوان «پنجشنبه‌های خدمت‌رسانی» اشاره کرد.
مهندس محمد پناهی ، مدیر توزیع برق شهرستان طالقان هدف از این مانور را ارتقای سطح خدمات برق ، نصب ترانس و  رفع ضعف ولتاژ ، بهبود روشنایی معابر و بهره مندی بیش از ۵۰۰ خانوار روستای دنبلید از این خدمات اعلام کرد.
این مانور با حضور ۳۵ نفر نیروی عملیاتی و پشتیبانی و ۱۴ خودرو عملیاتی در قالب دیدار مردمی مدیران ،نصب پست هوایی ۱۶۰ KVA ، احداث شبکه برق فشار متوسط و فشار ضعیف هوایی، سرویس شبکه و تجهیزات، جابجایی شبکه توزیع برق ،احداث و اصلاح شبکه روشنایی معابر ، شاخه‌زنی و رفع موانع شبکه و فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف برق به اجرا درآمد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا