گاز

ارسال 2میلیون ونیم پیامک به شهروندان البرزی برای مصرف بهینه گاز

سرپرست شرکت گاز استان البرز از ارسال 2 میلیون و نیم پیامک برای اطلاع رسانی و مصرف بهینه گاز به مشترکان در این استان خبر داد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان البرز؛ سومین جلسه کمیته سوخت و انرژی با حضور مسئولان ارشد استان و دستگاه های خدمات رسان در شرکت گاز استان البرز برگزار شد.

کامران ایمانی فولادی سرپرست شرکت گاز استان البرز بیان کرد: اهمیت این جلسه از انجایی است که برنامه ریزی سوخت، تصمیم گیری در مورد سهمیه بندی، قطعی های احتمالی، تعطیلی مدارس یا اداره کردن به صورت مجازی، کاهش ساعت اداری، قطع گاز مراکز ورزشی و تفریحی در آن اتخاذ می شود.

وی با بیان اینکه اهمیت این جلسه به اندازه ای است که مدیران کل برخی ادارات شخصا در این کارگروه حضور پیدا می کنند، ادامه داد: سومین جلسه کمیته سوخت در حالی برگزار شد که جبهه هوای بارشی وارد کشور شده که در نتیجه آن بارندگی در استان شروع شده و در نتیجه آن در روزهای آینده بر اساس نظر کارشناس هواشناسی با افت دمای هوا مواجه خواهیم بود.

سرپرست شرکت گاز استان البرز اعلام کرد: با توجه به شرایطی که پیش آمده تمام کارکنان امدادی شرکت گاز در حال آماده باش کامل بود و جلسه های درون سازمانی کمیته سوخت زمستانی هر روز برگزار شده و پایش دمای ادارات و مراکز تجاری نیز به صورت روزانه در حال انجام است.

ایمانی فولادی مطرح کرد: پیش از اینکه سوخت صنایع قطع شود، محدودیت هایی اعمال شده و مضاف بر این گاز برخی از مشترکان صنعتی از جمله کوره های آجر پزی قطع شده و برای برخی صنایع محدودیت 50 درصد اعمال شده است.

وی با بیان اینکه تا کنون 113 هزار و 205 مورد پایش در استان البرز انجام شده، خاطر نشان کرد: از 933 ویلا بازدید شده و برای 231 مالک ویلا اخطار و گاز 204 ویلا قطع شده است.

سرپرست شرکت گاز استان البرز اضافه کرد: از 616 گرماتابش بازدید شده که به 188 مورد اخطار داده شده و 187 مورد نیز قطع شده است.

ایمانی فولادی با بیان اینکه از 609 واحد صنعتی برای پایش بازدید شده است، مطرح کرد: برای اطلاع رسانی و آگاهی مردم برای رعایت دمای رفاه و استفاده بهینه از گاز 2 میلیون و نیم پیامک ارسال شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه 10 روز آینده بر اساس پیش بینی هواشناسی روزهای سردی را پیش رو داریم و هفته بحرانی پیش بینی می کنیم بسته پیشنهادی شرکت گاز استان البرز که شامل استفاده برخی از صنایع از سوخت دوم، مجازی کردن مدارس، کاهش ساعت کارای ادارات و … تقدیم استاندار البرز شده است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا