برقکسب و کار

از همکاران دعوت کنیم تا عضو افتخاری روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق اردبیل باشند

نشست هم افزایی کارشناسان و رابطان روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با هدف هم فکری و هم اندیشی، دوشنبه ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۱ در محل سالن جلسات شهید سلیمانی برگزار شد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل؛ در این جلسه مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: روابط‌عمومی ها و رسانه های جمعی و اجتماعی ، جهت افزایش آگاهی های عمومی جامعه و رشد فرهنگی و افکار عمومی نقش مهمی بر عهده دارند.
اللهقلی پور ضمن تشریح اقدامات لازم اطلاع رسانی در راستای ۱۴۰ برنامه تامین برق پیک تابستان ۱۴۰۲ ، از تلاش همکاران خصوصا کارشناسان و رابطان روابط عمومی به جهت کسب رتبه شایسته تقدیر در بخش « آموزش رودرور » در بین روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور تشکر نمود .
وی در ادامه اظهار داشت : همه ی انسانها دوست دارند فعالیت هایشان دیده شود و چه بهتر که از همکاران دعوت کنیم چنانچه در حوزه کار خود کاری انجام می دهند تصویر و اخبارش را برایمان ارسال کنند.
وی افزود : در حوزه روابط عمومی می توانیم از ظرفیت تک تک همکاران استفاده کرده و از همکاران دعوت کنیم تا عضو افتخاری روابط عمومی باشند .
مدیر روابط عمومی شرکت برق گفت : چنانچه محتوای خوبی در زمینه مدیریت مصرف برق ، ایمنی و غیره داریم بازنشر این محتواها یک هنر است و همکاران می توانند نقش پیام رسانی اطلاعات را داشته باشند.
در ادامه هر یک از همکاران در مورد مسائل و مشکلات خود مطالبی را بیان نمودند و پیشنهادات خود را جهت بهبود اقدامات ارائه دادند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا