برق

افتخاری دیگر برای شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل

شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در راستای دستورالعمل های ابلاغی ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حریم امنیت عمومی کشور توانست به رتبه برتر در سال ۱۴۰۰ دست یابد .

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل؛ در مراسمی که صبح روز سه شنبه ۹ اسفند ماه ۱۴۰۱ در محل سالن شهید رجایی استانداری اردبیل برگزار شد با اهدای لوح تقدیری از سوی رضا قاسمیان ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل از حسین قدیمی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اردبیل تقدیر شد .

 در این لوح آمده است :

 با سلام و احترام ؛

 ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ، نظر به ارزیابی های به عمل آمده در راستای دستورالعمل های ابلاغی ستاد صیانت از حقق شهروندی و حریم امنیت عمومی کشور و بر اساس ارزیابی ها و بازدیدهای انجام یافته توسط بازرسان ستاد استانی در سال ۱۴۰۰، اعلام می دارد در بین دستگاه های اجرایی استان اردبیل موفق به دریافت رتبه برتر در حوزه ی مذکور شده اید .

بدینوسیله ، با تقدیر از همکاری در عمل به وظایف محوله و تبریک عنوان کسب شده در راستای  صیانت از حقوق شهروندی ، از درگاه حضرت احدیت آرزوی تداوم خدمات صادقانه در آن دستگاه و برای حضرتعالی و همکاران محترم مجموعه ی تابعه ، موفقیت و سربلندی را خواهانیم .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا