کسب و کار

انتصاب رئیس پژوهشگاه موادوانرژی به‌عنوان دبیر میز مواد پیشرفته و فرایندهای ساخت

با حکم دبیر شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی؛ رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی به‌عنوان دبیر میز مواد پیشرفته و فرایندهای ساخت منصوب شد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه مواد و انرژی؛ در جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر خسروپناه دبیر شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی، احکام دبیران میزهای تشکیل شده در دبیرخانه این شورا اعطا شد.

دکتر حمید امیدوار رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی طی حکمی از سوی دبیر شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی به‌ عنوان دبیر میز مواد پیشرفته و فرایندهای ساخت منصوب شد.

به گزارش روابط‌ عمومی پژوهشگاه مواد و انرژی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر خسروپناه در این جلسه با تاکید بر نقش علم و فناوری، به تلاش دبیران میزهای تشکیل شده به‌ منظور همگرایی کشور در هر یک از موضوعات مربوطه پرداخت و سپس هر یک از دبیران نقطه نظرات خود را در این خصوص بیان نمودند.

در این جلسه دکتر ناصر باقری مقدم به‌ عنوان دبیر میز نخبگان، دکتر حمید امیدوار به‌ عنوان دبیر میز مواد پیشرفته و فرایندهای ساخت، دکتر علی خیرالدین به‌ عنوان دبیر میز فناوری و تجاری‌ سازی و دکتر علی رضا نادری منش به‌ عنوان دبیر میز علوم پایه در دبیرخانه شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی منصوب و احکام خود را از دبیر شورای‌ عالی دریافت نمودند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا