برق

ایران در صنعت برق به خودکفایی کامل رسیده است

 رئیس سندیکای صنعت‌برق ایران با بیان اینکه صنعت برق ایران به خودکفایی کامل رسیده است، گفت: برگزاری نخستین جشنواره فن‌ بازار در نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق نشان از پیوند دانشگاه و صنعت دارد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا؛ پیام باقری در مراسم افتتاحیه بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران اظهار داشت: زمانی صنعت‌برق از هر نظر وابسته بود، اما اکنون با همت متخصصان داخلی هیچ وابستگی ندارد.

وی صنعت‌برق ایران را صنعتی پر افتخار دانست که اثرگذاری فراوانی در توسعه زیرساخت‌ های کشور دارد و افزود: این صنعت زیرساختی برای رشد اقتصادی و توسعه کشور است.

رییس سندیکای صنعت برق ایران خاطر نشان کرد: صنعت‌برق ایران نماد خودباوری و تکیه برساخت داخل و محل تجلی اقتصاد مقاومتی است که بر پایه فناوری روز دنیا حرکت می‌ کند.

باقری با اشاره به انجام برخی پروژه‌ های برخی در کشورهای دیگر توسط شرکت‌ های ایرانی، خاطر نشان کرد: صنعت‌برق ایران در خارج از مرزهای کشور با افتخار پرچم کشورمان را به اهتزاز در آورده است.

وی وجه تمایز این دوره نمایشگاه را برگزاری نخستین جشنواره فن‌ بازار دانست که برای نخستین بار برگزار شده است، گفت: این فن‌ بازار نماد عملی پیوند دانشگاه و صنعت است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا