برقکسب و کار

بررسی مشکلات اجرای خط انتقال برق به شهرک صنعتی امید البرز و کوثر اشتهارد

جلسه رسیدگی به مشکلات اجرای خط انتقال برق از پست صفادشت به شهرک صنعتی امید البرز و کوثر اشتهارد به ریاست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز برگزار شد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز؛ سیف اله اسداللهی در این نشست که با حضور مدیران دستگاه های مربوطه و شرکت برق منطقه ای تهران و مجری پروژه انتقال و نمایندگانی از منابع طبیعی و برق تهران برگزار شد، تاکید کرد: با توجه به نیاز شهرک های صنعتی امید البرز و کوثر اشتهارد به انرژی برق، پروژه انتقال خط برق از پست صفادشت به این شهرک ها در حال اجرا بود که بعلت وجود مشکلاتی در مسیر اجرا با منابع طبیعی استان متوقف مانده بود.

وی افزود: در این راستا با توجه به اهمیت موضوع لازم است مجددا مسیر اجرای پروژه بررسی شده و در صورت نیاز اصلاحات لازم صورت پذیرد.

اسدالهی ضمن اشاره به نیاز شهرک های صنعتی استان به انرژی با توجه به کمبودهای فعلی و افزایش میزان نیاز در تابستان سال آینده، اجرای این خط انتقال را ضروری دانست و از دستگاه های مربوطه خواست حداکثر مساعدت را برای اتمام کار در سریع ترین زمان ممکن اعمال نمایند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا