برق

برپایی ملاقات عمومی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز با مردم

به منظور پاسخگویی به مطالبات مردم شریف استان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق البرز در چهارچوب ملاقات عمومی هفتگی با مراجعین و ارباب رجوع دیدار کرد.

به گزارش دیده بان انرژی؛ روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز اعلام کرد برنامه ملاقات عمومی مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

در این دیدار تعداد 10 درخواست مورد بررسی قرار گرفت که موضوعات آنها شامل درخواست های کارکنان، عدم تامین انشعاب برق، جابجایی تیر برق، تقسیط بدهی هزینه برق، درخواست وصول مطالبات و … بوده که با صدور دستورات لازم جهت رسیدگی و اقدام لازم به واحدهای مربوطه  ارجاع شد.

شایان ذکر است برگزاری ملاقات عمومی یکی از برنامه های شرکت توزیع نیروی برق استان البرز در جهت اطلاع مدیرعامل از خواسته های مشترکین و ارباب رجوع می باشد .

گفتنی است شرکت توزیــع نیروی برق غرب استان تـــــهران در سال 1372 و در چـارچوب سیاست خصوصی سازی که نشأت گرفته از بنــد شش قــانون بـــرنامه اول توسعــه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی دولت جمهوری اسلامی ایران تحــــــت عنوان « کاهش بار مــالی هزیـنه های دولت از طــریق انتقال پاره ای از وظایف مـــــوجود به بخش غیردولتی» است تشکیل و بر اساس بند 4 ماده واحده قانون استقلال شرکتهای توزیع از مراکز استانها مصوب 1384 مجلس شورای اسلامی در تاریخ 86/08/15 از بدنه شرکت برق منطقه ای تهران جدا شده و مستقلا زیر نظر شرکت توانیر وظائف مربوط به توزیع نیروی برق شامل انجام کلیه خدمات فـنی ، اداری و مالی مورد نیاز متقاضیان و مشترکین برق را در حوزه عملکرد شرکت انجام می دهد. ین شرکت در سال 1400 با پیک بار معادل 1445مگاوات ، براساس گزارش تفصیلی صنعت برق در سال 1400 هفتمین شرکت توزیع از نظر تعداد مشترک و دهمین شرکت توزیع از نظر مصرف انرژی با وسعتی به میزان 5284 کیلومتر مربع و فروش انشعاب 25 هزار مشترک جدید، تامین برق و خدمات رسانی به بیش از 1میلیون وچهارصد و چهل هشت هزار مشترک را عهده دار می باشد.
خبرنگار: محمدحسین دیده بان

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا