برق

برگزاری جشن “سلام تابستان با قبض برق رایگان”

با هدف آشنایی عموم مردم با طرح پاداش مشترکان خانگی و با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اردبیل و حضور حاضران در محل و خانواده همکاران شرکت  توزیع برق استان جشن “سلام تابستان با قبض برق رایگان”،  ۲۵ خرداد ماه در محل شورابیل اردبیل برگزار شد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل؛ جهت استفاده از ظرفیت گروه های نمایشی و تئاتر های خیابانی جشن ” سلام تابستان با قبض برق رایگان ” برگزار و با زبان  طنز و نمایش به راهکارهای ساده مدیریت مصرف که باعث می شود مشترکان قبض برق رایگان دریافت کنند به مردم اطلاع رسانی شد.

حسین قدیمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل ضمن حضور در جشن  گفت: پاداش برای کم مصرف‌ها سال گذشته به صورت محدود اجرا شد که نتایج مثبتی به همراه داشت و امسال طرح یک مساوی  بیست در این راستا اجرا می‌شود که مشترکان می توانند با مصرف هوشمندانه  به ازای کاهش هر کیلووات ساعت  مصرف نسبت به زمان مشابه سال گذشته  ۲۰ برابر پاداش دریافت کنند.

گفتنی است در حاشیه این جشن، مسابقات مختلف فرهنگی همچون مسابقه نقاشی ویژه کودکان نیز برگزار شد و به برندگان جوایزی اهدا شد.

لازم به ذکر است طبق تفاهم نامه ای که با سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اردبیل منعقد شده است در تمامی مراسمات که به صورت خیابانی و یا در فرهنگسراهای شهر اردبیل برگزار خواهد شد ضمن عنوان کردن طرح پاداش مشترکان خانگی راهکارهای مدیریت مصرف برق نیز به اطلاع شرکت کنندگان در مراسم رسانده خواهد شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا