برق

حضور مدیركل امور بانوان استانداری البرز در شركت توزیع نیروی برق

نشست هم اندیشی مدیر کل امور بانوان استانداری ، اعضای کمیته انسجام بانوان صنعت آب و برق استان البرز و مدیران شرکت توزیع برق با هدف تشریح شرایط ناترازی انرژی در ایام گرم سال و لزوم مدیریت مصرف در مرکز پایش شرکت توزیع نیروی برق استان البرز برگزار شد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز؛ در این نشست موضوع مدیریت مصرف برق در بخش های صنعتی، کشاورزی، اداری و خانگی تبیین و وضعیت همکاری ادارات در صرفه جویی مصرف برق بررسی شد. سرکار خانم دکتر آقایی اعلام کرد در خصوص اداراتی که در موضوع صرفه جویی مصرف برق همکاری لازم را ننموده اند، تا حصول نتیجه  پیگیری خواهد شد.

 در پایان بازدیدی از مراکز  پاسخگویی 121، 1521 و مرکز کنترل شبکه توزیع برق به عمل آمد.

گفتنی است شرکت توزیــع نیروی برق غرب استان تـــــهران در سال 1372 و در چـارچوب سیاست خصوصی سازی که نشأت گرفته از بنــد شش قــانون بـــرنامه اول توسعــه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی دولت جمهوری اسلامی ایران تحــــــت عنوان « کاهش بار مــالی هزیـنه های دولت از طــریق انتقال پاره ای از وظایف مـــــوجود به بخش غیردولتی» است تشکیل و بر اساس بند 4 ماده واحده قانون استقلال شرکتهای توزیع از مراکز استانها مصوب 1384 مجلس شورای اسلامی در تاریخ 86/08/15 از بدنه شرکت برق منطقه ای تهران جدا شده و مستقلا زیر نظر شرکت توانیر وظائف مربوط به توزیع نیروی برق شامل انجام کلیه خدمات فـنی ، اداری و مالی مورد نیاز متقاضیان و مشترکین برق را در حوزه عملکرد شرکت انجام می دهد. این شرکت در سال 1400 با پیک بار معادل 1445مگاوات ، براساس گزارش تفصیلی صنعت برق در سال 1400 هفتمین شرکت توزیع از نظر تعداد مشترک و دهمین شرکت توزیع از نظر مصرف انرژی با وسعتی به میزان 5284 کیلومتر مربع و فروش انشعاب 25 هزار مشترک جدید، تامین برق و خدمات رسانی به بیش از 1میلیون وچهارصد و چهل هشت هزار مشترک را عهده دار می باشد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا