برق

حضور ناظران عالی وزارت نیرو حوزه پدافند غیرعامل در شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل

طی روزهای ۱۹ و ۲۰ دی ماه سال جاری، با حضور ناظران عالی وزارت نیرو در حوزه پدافند غیرعامل، امکانات و عملکرد واحدهای مختلف توزیع نیروی برق استان در این حوزه، بازدید، بررسی و مورد ارزیابی قرار گرفت.


به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل؛ مدد کمیلی و میکائیل تقی لو، ارزیابان وزارت نیرو در مدت حضور ۲ روزه در استان، علاوه بر بازدید از مدیریت برق شهرستان نیر و حضور در جلسه ای با معاونت های شرکت توزیع استان در سالن جلسات شهید سلیمانی ستاد، ضمن استماع گزارش فعالیت ها و برنامه های معاونت بهره برادری و دیسپاچینگ در حوزه پدافند غیر عامل، بر لزوم توجه به شاخص های پدافند غیر عامل در کلیه حوزه های کاری  تاکید کردند.
کمیلی با اعلام اینکه هدف از این ارزیابی ها، هم افزایی بیشتر بوده و شایسته است اهداف پدافند غیر عامل در کلیه سطوح شرکت ساری و جاری باشد اظهار داشت : سیاست وزارت نیرو خدمت رسانی سریع و به موقع در تمام نقاط کشور در زمان بروز حادثه است .

در جریان این نشست، ناصر عبداللهیان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت  گزارشی مبسوطی از فعالیت های انجام گرفته و در دست اقدام در این  حوزه را ارائه داد.
ناصر عبدالهیان اقدامات انجام یافته در راستای افزایش آستانه مقاومت و ظرفیت پایداری شبکه ، استمرار ارائه خدمات و کاهش زمان بازگشت در شرایط اضطراری را بیان نمود .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا