گاز

در دولت رئیسی محقق شد؛ گازرسانی به یک شهر و 120 روستای البرز

سرپرست شرکت گاز استان البرز بیان کرد: با فعالیت دولت سیزدهم گازرسانی به روستاهای استان البرز شتاب گرفت به طوری که به یک شهر و 120 روستای البرز گازرسانی شد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان البرز؛ کامران ایمانی فولادی سرپرست این شرکت در باره برگزاری نمایشگاه نفت و گاز که هر ساله برگزار می شود؛ اظهار کرد: این نمایشگاه فرصتی است تا مردم با توانمندی های این صنعت در کشور آشنا شوند.

وی با اشاره به تحولات سریع در عرصه خدمت رسانی در بخش گاز به مردم استان اظهار کرد: با روی کار آمدن دولت مردمی آیت الله رئیسی سرعت توسعه و خدمات گازرسانی به مردم در استان البرز شتاب زیادی به خود گرفت به طوری که در دولت سیزدهم در این استان از شهریور 1400 تا اسفند 1402 به یک شهر و  120 روستا گازرسانی شد و در مجموع همه 291 روستای استان البرز بهره مند از نعمت گاز شدند.

سرپرست شرکت گاز استان البرز مطرح کرد: در دولت سیزدهم 103 هزار و 174 مشترک به مشترکان گاز در این استان اضافه شد و مجموع مشترکان از یک میلیون مشترک عبور کرد.

ایمانی فولادی ادامه داد: در دولت سیزدهم با اهتمامی که از طرف کارکنان شرکت گاز استان البرز انجام شد 20 هزار و 240 انشعاب نصب و در مجموع تعداد انشعاب ها در استان البرز به 301 هزار و 358 انشعاب رسید.

وی اضافه کرد: در این مدت 737 کیلومتر شبکه گذاری شده و عملکرد کلی شرکت در شبکه گذاری در استان البرز به 7 هزار 440 کیلومتر رسید.

سرپرست شرکت گاز استان البرز بیان کرد: از زمان استقرار دولت سیزدهم تا کنون به 429 واحد صنایع جزء گازرسانی شده که در مجموع به عدد 3 هزار و 778 واحد رسیده و در همین مدت 401 واحد صنایع عمده نیز گازدار شده اند که در این خصوص عملکرد کلی شرکت گاز در گازرسانی به صنایع عمده به هزار و 437 واحد گازرسانی شده است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا