گاز

در شرکت گاز استان البرز انجام شد؛ برگزاری 5 پویش فرهنگی در نوروز1403

سرپرست شرکت‌گاز استان البرز از راه‌اندازی 5 پویش این شرکت در ایام نوروز سال 1403 خبر داد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی شرکت‌گاز استان البرز؛ کامران ایمانی فولادی سرپرست این شرکت از راه اندازی پنج پویش میان کارکنان این شرکت در ایام نوروز سال 1403 خبر داد.

وی ادامه داد: انسجام گروهی و دلبستگی سازمانی از مولفه های مهم برای رسیدن به اهداف سازمانی است که راه های رسیدن به این هدف از دغدغه های مدیران در شرکت گاز استان البرز محسوب می شود.

سرپرست شرکت‌گاز استان البرز مطرح کرد: ایجاد پویش در موضوع های مختلف از جمله راه های ایجاد دلبستگی سازمانی میان کارکنان یک مجموعه است که در این شرکت برای ایام نوروز سال 1403 پنج پویش طراحی و اجرا شد.

ایمانی فولادی مطرح کرد: به دلیل تقارن ماه مبارک رمضان و حلول سال نو پویش سفره معنوی هفت سین با رنگ و بوی ماه رمضان و تهیه عکس از این سفره از جمله پویش های اجرا شده در این ایام بود.

وی اضافه کرد: پویش شما کامل کنید از دیگر پویش های اجرا شده بود که کارکنان خاطرات خود را  با موضوع بهار و رمضان در یک جمله کوتاه برای واحد روابط عمومی ارسال کنند.

سرپرست شرکت‌گاز استان البرز خاطرنشان کرد: تهیه عکس از راه پیمایی روز قدس و موضوع 12 فروردین در کنار شرکت در مسابقه تفسیر سوره حجرات از دیگر پویش هایی بود که در نوروز 1403 در این شرکت اجرا شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا