کسب و کار

دوازدهمین فراخوان پذیرش واحدها و شرکت‌های فناور در مرکز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی

دوازدهمین فراخوان عضویت در مرکز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی منتشر شد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه مواد و انرژی؛ مرکز رشد این پژوهشگاه در نظر دارد به منظور ایجاد بستر مناسب در راستای ارتقا و توسعه علم، فناوری و کارآفرینی به پذیرش تیم‌های کارآفرین و متخصص، واحدهای فناور و شرکت های نوپا که دارای طرح‌های فناورانه و برنامه منسجم کاری هستند، اقدام نماید.

تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های مواد نو و مواد پیشرفته، انرژی، بیومواد و زیست فناوری، نانو مواد، سرامیک ها و نسوزها، سلامت و تجهیزات پزشکی، نفت، گاز و پتروشیمی، معدن و صنایع معدنی و فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی می‌توانند تا 20 اردیبهشت ماه جاری کاربرگ های مرتبط با ثبت درخواست پذیرش خود را از طریق آدرس https://www.merc.ac.ir/about-merc/incubation-center  دریافت کرده و پس از تکمیل به آدرس ایمیل Incubator@merc.ac.ir ارسال نمایند.

مراحل پذیرش متقاضیان با تکمیل و ارسال فرم عضویت توسط صاحبان طرح آغاز می‌شود و فرآیند عضویت با ارائه‌ اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح مورد نظر ادامه می‌یابد، در صورت تایید اولیه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومی و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار می‌گردد تا طرح‌ها از جنبه‌های عمومی، فنی و اقتصادی مورد بررسی قرار گیرند.

فضاهای قابل تخصیص به شرکت ها یا هسته های فناور شامل دفاتر اداری، دفاتر اشراکی، کارگاه صنعتی و آزمایشگاه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 9-02636280040 داخلی 165 (آقای مهرآبادی) و 09126975407 تماس حاصل نمایند.

مرکز رشد یکی از ابزارهای رشد اقتصادی است که به منظور حمایت از کارآفرینان تحصیل‌کرده ایجاد می‌شود و با ارائه امکانات و تسهیلات عمومی، زمینه پا گرفتن شرکت‌های جدید را فراهم می‌کند. استفاده از مراکز رشد، امروزه به عنوان یکی از ابزارهای پذیرفته شده برای تبدیل خلاقیت‌ها و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به محصولات قابل ارائه به بازار و توسعه کارآفرینی محسوب می‌شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا