برق

رضایت فرماندار از عملکرد شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل

فرماندار اردبیل در دیدار با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل، از عملکرد این مجموعه در توسعه و بهسازی شبکه برق شهرستان اردبیل اظهار رضایت کرد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل؛ در این دیدار که مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اردبیل به همراه معاونان برنامه ریزی و مهندسی ، بهره برداری و دیسپاچینگ و مدیر مدیریت برق اردبیل و مدیر روابط عمومی حضور داشتند ؛ مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اردبیل با تشکر از همراهی و پشتیبانی فرماندار اردبیل از پروژه های در دست اجرای مدیریت برق اردبیل گفت: طی سه سال اخیر، بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان در حوزه های مختلف شبکه برق شهرستان اردبیل هزینه شده است.
وی با اشاره به تحقق ۷۰ درصدی طرح کابل خود نگهدار در شهرستان اردبیل افزود: طی سه سال اخیر نزدیک به یک هزار کیلومتر جایگزینی سیم مسی با کابل خود نگهدار در شهر ها و روستاهای شهرستان اردبیل به اتمام رسیده و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ، انتظار داریم این مهم تا پایان سال آینده با پیشرفت ۱۰۰ درصدی، تکمیل و به بهره برداری نهایی برسد.
وی برگزاری مانورهای عملیاتی و اصلاحی شبکه و مانورهای آماده به کاری مراکز مهم و حساس را از اولویت های مدیریت برق شهرستان عنوان کرد و گفت: تجهیز مدیریت بحران به انبار اختصاصی، برج نوری، پست های سیار و دیزل ژنراتور در همین راستا می باشد به طوری که با توسعه ناوگان خودرویی مدیریت برق اردبیل، توسعه مولدهای اضطراری از ۶ به ۱۰ دستگاه در ساختمانهای اداری شرکت و تحقق فرآیند سرویس و تعمیرات سیستمی ( تعمیرات خط گرم ) روند خدمات رسانی به شهروندان، بهبود و تسریع یافته است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در ادامه با اشاره به موفقیت های حاصل شده در طرح بهارستان مدیریت برق اردبیل افزود: از سال ۹۹ تا سالجاری در بیش از ۵۰ روستای شهرستان اردبیل، جابجایی و مقاوم سازی پایه های برق در معابر روستایی، تامین ولتاژ مطمئن مشترکان، اصلاح روشنایی معابر عمومی و اصلاح فرسودگی و توسعه شبکه روستاها، در قالب طرح بهارستان تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
سپس سید اعتماد اعجازی در این دیدار با اشاره به فعالیت های چشمگیر مدیریت برق اردبیل در افزایش روشنایی معابر شهر گفت: اقدامات صورت گرفته در این زمینه قابل تقدیر است و به خاطر وسعت محدوده این شهرستان، تسریع در رفع نواقص روشنایی معابر شهری باید در اولویت برنامه های آتی برق باشد.
فرماندار اردبیل در ادامه با عنوان اینکه در سه ماه منتهی به پایان سال با اختصاص ۲ هزار چراغ جهت تعویض و نصب ، برای بهبود روشنایی معابر شهری و شاهد اجرای مانور بهبود روشنایی معابر قبل از پایان سال جاری باشیم.
وی با اشاره به آسیب های قطعی ناگهانی برق به اصنافی نظیر نانوایی ها گفت: با وجود ثبات و پایداری شبکه در سالهای اخیر، قطعی های ناگهانی برق که منشا آن اتفاقات ناخواسته است، در روند کار اصناف خدماتی نظیر نانوایی ها خلل ایجاد می کند و ما انتظار داریم در صورت وقوع حوادث اینچنینی، اطلاع رسانی وصل مجدد، به صورت دقیق اعلام شود تا خدمات رسانی به مردم دچار وقفه طولانی نشود.
اعجازی در ادامه با اعلام اینکه به زودی در قالب طرح تکریم ارباب رجوع، ساعاتی را در شرکت توزیع نیروی برق اردبیل حضور خواهد یافت افزود: با توجه به کسب نمرات خوب مجموعه برق اردبیل طی سالهای اخیر در بحث تکریم ارباب رجوع، طی روزهای آتی، ساعاتی را در مدیریت برق اردبیل حضور یافته و از نزدیک با نحوه خدمات رسانی به مراجعان این مجموعه قرار خواهیم گرفت.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا