برقبهینه ساز مصرف

رواق شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در جشن بزرگ عید غدیرخم پیاده‌راه عالی‌قاپو

رواق مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در مراسم بزرگداشت عید غدیر خم که در سه روز و در پیاده راه عالی قاپو اردبیل برگزار شده بود، برپا شد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل؛ مدیر دفتر روابط عمومی شرکت با اعلام این خبر افزود: در حاشیه جشن بزرگ عید غدیر و در رواق شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل کارگاه نقاشی صنعت برق استان برپا و با استقبال بی نظیر کودکان اردبیلی روبرو شد.
رویا الله قلی پور ادامه داد: جشن بزرگ عید غدیر که به همت شهرداری اردبیل و در پیاده راه عالی قاپو این شهر برگزار شد فرصت مناسبی برای این بود که از ظرفیت کودکان برای نگارگری مفاهیم مدیریت مصرف برق استفاده شود.
الله قلی پور اظهار داشت: در این غرفه و در طول این سه روز قریب به پانصد برگه نقاشی توسط کودکان و نوجوانان شهر اردبیل ترسیم شد و در پایان این مراسم به نقاشی های برگزیده و برتر هدایایی از طرف روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل اهدا شد.
مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در پایان خاطر نشان کرد: در راستای آموزش خانواده ها و حاضرین در مراسم در طول سه روز تراکت های قبض برق رایگان و برق من پخش شده و آموزش های لازم توسط کارشناسان دفتر روابط عمومی و خدمات مشترکین شرکت به آنها داده شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا