گاز

سرپرست شرکت گاز استان البرز خبر داد؛ توزیع بیش از 7 هزار اقلام آموزشی میان دانش‌آموزان مدارس البرز

سرپرست شرکت گاز استان البرز از توزیع بیش از 7 هزار از اقلام آموزشی چگونگی استفاده از گاز طبیعی میان دانش آموزان خبر داد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان البرز؛ کامران ایمانی فولادی سرپرست این شرکت از برگزاری 7 هزار 254 نفر ساعت دوره آموزشی در سطح مدارس استان البرز خبر داد.

وی ادامه داد: از زمان بازگشایی مدارس، کارشناسان این شرکت با حضور در 19 مدرسه مسائل آموزشی چگونگی از انرژی گاز را به دانش آموزان آموزش داده اند.

سرپرست شرکت گاز استان البرز بیان کرد: با جدی گرفتن مسائل آموزشی و انتقال موضوعات ایمنی به دانش آموزان شاهد کاهش حوادث غیر مترقبه بوده ایم.

ایمانی فولادی افزود: بیش از 7 هزار از اقلام آموزشی با عنوان «همیاران مصرف بهینه گاز طبیعی» از سوی شرکت گاز استان البرز توسط مدیران و معلمان بین دانش‌آموزان توزیع شده است.

همچنین در ماه دی صورت گرفت؛ برگزاری ۳۶ ملاقات مردمی

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز از انجام ۳۶ مورد ملاقات مردمی در این شرکت در ماه دی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، کامران ایمانی فولادی سرپرست این شرکت با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات مردم از جمله اولویت‌های شرکت گاز استان البرز است، تصریح کرد: به جهت تسریع و تسهیل در رسیدگی به درخواست‌ها و حل مشکلات هم استانی‌های عزیز این ملاقات‌ها سه‌شنبه هر هفته در سطح مدیرعامل و معاونان شرکت گاز استان البرز انجام می‌شود.

این مسئول ادامه داد: در ماه دی ۳۶ ملاقات مردمی برگزار شد که ۱۶ مورد با موفقیت پیگیری شد به ۸ ملاقات کننده مشاوره و راهنمایی گردید و درخواست ۱۲ ملاقات کننده در دستور کار و پیگیری قرار گرفت.

سرپرست شرکت گاز استان البرز با بیان اینکه ملاقات‌های مردمی نیز در مناسبت‌های ملی و مذهبی در مصلی نماز جمعه به صورت میز خدمت دایر است، خاطرنشان کرد: در این راستا طی بازی زمانی مذکور پذیرای شهروندان برای حل مشکلات آنان هستیم.

ایمانی فولادی اضافه کرد: همچنین پاسخگویی تلفنی در سطح مدیرعامل از طریق حضور در مرکز صامت از جمله اقداماتی است که شرکت گاز استان البرز در راستای پاسخگویی به مردم عزیز استان البرز انجام داده است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا