بهینه ساز مصرفگاز

غفاریان خبر داد: بهره‌مندی بیش از 856 هزار خانوار از نعمت گاز در استان البرز

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر1401 بیش از 856 هزار خانوار از نعمت گاز بهره مند شده اند.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان البرز؛ سیدرضا غفاریان مدیر عامل این شرکت با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان آذر1401 بیش از 856 هزار خانوار از نعمت گاز بهره مند شده اند، گفت: از ابتدای گازرسانی تا پایان آذرماه1401 در این استان 205 هزار و 483 نفر از جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند که از این تعداد 9 هزار و 708 نفر از ابتدای سال جاری تا پایان آذر از این نعمت بهره مند شده اند.

وی ادامه داد: در این مدت یعنی در 9 ماهه سال 1401 سه هزار و 683 خانوار روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند  که مجموع روستاییان بهره مند شده از نعمت گاز از ابتدای گازرسانی تا پایان آذرماه سال جاری به 64 هزار و 132 خانوار می رسد.

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز مجموع خانوارهای بهره مند از گاز در استان البرز از ابتدا تا پایان آذر سال 1401 را 856 هزار و 667 خانوار عنوان کرد و افزود: استان البرز از جمله استان هایی است که اگر پروژه های گازرسانی با این سرعت به پیش برود زودتر از موعد گفته شده در حلقه استان های سبز در می آید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا