بهینه ساز مصرف

فراخوان اعطای تسهیلات به نوآوری‌های صنعت برق و اصلاح الگوی مصرف انرژی

اولین فراخوان اعطای تسهیلات خطرپذیر به طرح‌ های نمونه‎ سازی در صنعت برق و اصلاح الگوی مصرف انرژی اعلام شد.

به گزارش دیده بان انرژي و به نقل از برق نیوز؛ در راستای اجرایی‌ سازی ماده (۸) آیین‎ نامه حمایت از تولید، دانش‌ بنیان و فناور و اشتغال‎ آفرینی در صنعت آب و برق و به منظور تخصیص بهینه تسهیلات خطرپذیر موضوع بخشی از بند (ط) تبصره (۱۵) قانون بودجه کل کشور در سال ۱۴۰۱، طرح‌ های نمونه­ سازی در صنعت برق و اصلاح الگوی مصرف انرژی از طریق اعطای تسهیلات مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

شرکت­‌ های دانش‌ بنیان صنعت برق، شرکت­‌ های دانش‌ بنیان و غیر دانش ­بنیان فعال در حوزه اصلاح الگوی مصرف انرژی، افراد و هسته­‌ های نوآور در قالب حمایت از شتاب ­دهنده ­های دانش‌ بنیان فعال در حوزه انرژی که قصد نمونه‌ سازی صنعتی (تکمیل یا ارتقای اساسی محصول دارای تاییدیه دانش‌ بنیان) یا ظرفیت‌ سازی برای ورود محصول دانش‌ بنیان به بازار از طریق تولید تعداد محدودی از آن را دارند، می‌ توانند جهت تامین هزینه‌ های تحقیقاتی یا تولید در مقیاس محدود شامل نیروی انسانی، مواد اولیه، برون‌ سپاری و تجهیزات ضروری در مقیاس محدود از «تسهیلات نمونه‌ سازی» بهره‌ مند شوند.

متقاضیان تا پایان سال ۱۴۰۱ فرصت دارند از طریق بارگذاری کاربرگ طرح در آدرس اینترنتی سامانه حمایت از تولید، دانش‌ بنیان و اشتغال آفرینی در صنعت آب و برق به نشانی درخواست خود را ثبت کنند. طرح ­ها بر اساس زمان دریافت در اولویت بررسی و تخصیص تسهیلات قرار می­ گیرند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا