کسب و کار

فراخوان جذب پژوهشگر پسادکتری در پژوهشگاه مواد و انرژی

پژوهشگاه مواد و انرژي در پی انعقاد تفاهم‌نامه با صندوق حمايت از پژوهشگران فناوران كشور و بنیاد نخبگان، در خصوص جذب متقاضيان پسادكتري از ميان دانش‌آموختگان دوره دکتری از دانشگاه‌ها و مراکز علمی داخل و خارجِ مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در رشته‌های فنی و مهندسی و علوم پایه، اقدام به پذیرش پژوهشگر پسادکتری می‌­نماید.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه مواد و انرژی؛ متقاضیان طرح‌های پسادکتری برای سال تحصیلی 1403-1402 در زمينه‌هاي مندرج در جدول زیر، می‌بایست تا تاریخ 30/05/ 1402 مشخصات، رزومه و مدارك خود را به نشانی پست الکترونیکی استاد میزبان طرحِ مربوطه (که در جدول زیر آمده است) و همچنین یک رونوشت از آن را به نشانی پست الکترونیکی research@merc.ac.ir ارسال نمایند.

شرایط  و مدارک مورد نیاز به شرح زیر می‌باشد:

  • داشتن مدرك تحصیلی دکتري تخصصی (PhD) از دانشگاه‌ها و مؤسسات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوري یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که بیش از 5 سال از تاریخ اخذ مدرک آنها نگذشته باشد. همچنین سن پژوهشگر کمتر از 40 سال باشد.
  • داشتن سوابق علمی پژوهشی مطلوب و یا مشارکت در انجام طرح‌ها و یا خدمات پژوهشی و فناوری مرتبط با موضوع طرح و کار دوره پسا دکتري تقاضاشده.
  • برخورداري از صلاحیت‌هاي عمومی لازم جاری در آموزش‌عالی کشور و عدم منع قانونی در همکاري تمام‌وقت با پژوهشگاه.
  • اخذ پذیرش از یکی از اساتید در پژوهشگاه مواد و انرژی.
  • حضور و توانایی اشتغال تمام وقت در پژوهشگاه.
  • نداشتن مشکل نظام وظیفه برای داوطلبین ذکور.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا