برقبهینه ساز مصرفکسب و کار

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران: ضرورت صرفه‌جویی در مصرف برق با وجود کاهش دما

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران با اشاره به وضعیت آب و هوایی و بارش‌های جدید و سنگین برف و باران در منطقه تحت پوشش این شرکت بر ضرورت صرفه جویی در مصرف گاز و برق در راستای کمک به پایداری شبکه برق تاکید کرد.

به گزارش دیده بان انرژي و به نقل از ایرنا ؛ حبیب قراگوزلو با اشاره به پایداری شبکه برق همزمان با کاهش دما و بارش برف و باران در بسیاری از مناطق افزود: میزان مصرف گاز و برق به شدت افزایش یافته و برای تامین برق پایدار و کمک به سایر هموطنان برای بهره‌مندی از انرژی حیات بخش برق که جایگزین ندارد، کاهش مصرف برق و گاز به طور جدی ضروری است.

وی ادامه داد: مردم می‌توانند بدون آنکه از رفاه خود کم کنند، با اعمال روش‌های ساده با مدیریت مصرف انرژی به گذر از این شرایط بحرانی کمک کنند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران گفت: مشترکان می‌توانند با کاهش یک درجه دمای سیستم‌های گرمایشی تا سه در صد در میزان مصرف انرژی صرفه جویی کنند. همچنین با خاموش کردن روشنایی‌های غیرضروری تا ۱۰ درصد در مصرف برق صرفه جویی کنند که این میزان کمک بزرگی در این شرایط خواهد بود.

قراگوزلو ادامه داد: شرکت برق تهران با همکاری و تعامل ارزشمند با شرکت های تولید برق تهران، البرز و قم مسئولیت مهم تامین برق پایتخت و استان‌های همجوار را به عهده داشته و در زمستان امسال با وجود محدودیت‌ها به دلیل همکاری موثر مردم و صنایع شرایط به خوبی سپری شده و شبکه برق در پایداری کامل به سر می‌برد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا