گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز: دمای مطلوب میان 18 تا 21 درجه است

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: شهروندان می توانند با حفظ دمای منزل و محل کار در دمای ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتی‌گراد نقش مهمی در صرفه‌جویی و استمرار گازرسانی داشته باشند.

به گزارش دیده بان انرژي و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان البرز؛ سید رضا غفاریان مدیر عامل این شرکت در حاشیه بازدید از پروژه ها با توجه به آغاز روزهای سرد سال  و بارش نخستین برف پاییزی و افزایش برودت دما بیان کرد:  تمهیدات لازم برای آغاز زمستان پیش‌رو انجام شده است و شهروندان نیز می‌توانند با مصرف بهینه و مناسب، ما را در بهبود خدمت‌رسانی همراهی کنند.

وی با اشاره به اینکه البرز از لحاظ اقلیم جزء استان هایی است که شرایط اقلیمی مختلف را در خود جای داده افزود: تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده و پیش‌بینی از حیث نیروی انسانی، تجهیزات و تیم‌های امدادی و تعمیراتی صورت گرفته است.

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز اضافه کرد: برای آمادگی و استقبال از روزهای سرد سال تا کنون چندین جلسه با معاونان استاندار و مدیر کل بحران استانداری البرز برگزار شده و تمهیدات برای آمادگی این شرکت اندیشیده شده است.

غفاریان با بیان اینکه تکمیل تجهیزات اکیپ‌های امدادی و تعمیراتی بازرسی، هماهنگی لازم با مشترکین عمده و سایر سازمان‌ها و ادارات از دیگر اقدامات شرکت گاز در راستای آمادگی برای زمستان بوده ، اضافه کرد:  تشکیل کارگروه آمادگی فصل سرما، بازدید و نمایان‌سازی شیرهای شبکه، گریس کاری و سرویس شیرهای خطوط شبکه، تعمیرات اساسی ایستگاه‌های تقلیل فشار اعم از شهری و صنعتی و آماده‌سازی وسایل نقلیه گروه‌های امدادی و تعمیراتی از جمله اقداماتی است که در این زمینه انجام شده است.

وی  با تأکید بر ضرورت صرفه‌جویی در مصرف گاز، بیان کرد: با توجه به این‌که بیشترین درصد مصرف گاز استان البرز در فصل سرما، در بخش گرمایشی است، از این رو مردم خوب استان می‌توانند با مصرف بهینه و مناسب، ما را در بهبود خدمت‌رسانی همراهی کنند.

مدیر عامل شرکت گاز البرز  افزود: همشهریان می‌توانند با نگه‌داشتن منازل و محل کار خود در دمای مطلوب که ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتی‌گراد است، نقش مهمی در صرفه‌جویی و استمرار گازرسانی، حتی به سایر هموطنانمان که در نقاط سردسیر کشور زندگی می‌کنند، ایفا کنند.

غفاریان با اشاره به ارائه خدمات شرکت گاز استان البرز به مشترکان جدید در روستاهای طالقان و بخش آسارا  تاکید کرد: موضوع مهم‌تری که همشهریان باید مورد توجه قرار دهند، رعایت نکات ایمنی در راه‌اندازی و استفاده وسایل گرمایشی است.

وی تصریح کرد: هر ساله با شروع فصل سرما، استفاده غیرایمن از وسایل گرمایشی، متاسفانه باعث ایجاد خسارات مالی و جانی فراوانی می‌شود که شهروندان باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند و از صحت عملکرد و ایمنی وسایل گرمایشی خود اطمینان حاصل کنند.

غفاریان خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند با تماس با سامانه 1594 و 194 پرسش های خود را مطرح کرده و از راهنمایی های کارشناسان شرکت گاز استان البرز استفاده کنند.

لینک کوتاه: https://didebanenergy.ir/?p=1630

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا