گاز

مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان البرز مطرح کرد؛ استفاده از همه ابزارها برای جهاد تبیین

مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان البرز بیان کرد: از همه ابزارهایی که در اختیار شرکت گاز استان البرز قرار گرفته برای جهاد تبیین استفاده می کنیم.

به گزارش دیده بان انرژي و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان البرز؛ علی اصغر محسنی مدیر روابط عمومی این شرکت بیان کرد:به گفته مقام معظم رهبری تشریح دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله نکات مهمی بوده  که در طول این سال ها از آن غفلت شده و ایشان برای جبران این نقص دستور جهاد تبیین را به مدیران جمهوری اسلامی دادند.

وی ادامه داد: در شرکت گاز استان البرز به دلیل حساسیت موضوع شخص مدیر عامل با حضور در محله ها و روستاهای استان در جمع مردم و دیدار چهره به چهره این مسئولیت را عهده دار شده اند.

مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان البرز ادامه داد: واحد روابط عمومی نیز در راستای وظیفه سازمانی مسئولیت های مختلف از جمله آموزش مردم در قالب پیام های ایمنی و جلوگیری از حادثه را بر عهده گرفته و از تمام ابزارها برای تشریح فعالیت های این شرکت و آموزش مردم به کار گرفته است.

محسنی خاطر نشان کرد: در این راستا شرکت گاز استان البرز با شرکت صوتی تصویری سروش صدا و سیمای البرز برای آموزش مردم تفاهم نامه همکاری امضا کرده است.

وی مطرح کرد: در این تفاهم نامه پخش تیزر رادیویی و تلویزیونی به مدت پنج هزار ثانیه، 30 عنوان رپرتاژ آگهی تلویزیونی 2 دقیقه ای، پخش 50 عنوان زیرنویس 15 ثانیه ای تلویزیونی و تولید و پخش مستند عملکرد شرکت گاز به مدت 7 دقیقه از صدا و سیمای البرز پیش بینی شده است.

مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان البرز اذعان کرد: مدیر عامل این شرکت عقیده دارد جهاد در عرصه های مختلف ادامه دارد از این رو با انتخاب شعار «سالی به یادماندنی در گازرسانی جهادی به روستاها» تلاش دارد تا خدمت رسانی به مردم را در قالب جهاد به تصویر بکشد و این واحد نیز با تمام توان در جهاد تبیین همراه و همگام مدیر عامل شرکت گاز استان البرز است.

لینک کوتاه: https://didebanenergy.ir/?p=1460

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا