برق

معرفی ۱۰۳ نفر از متقاضیان نیروگاه خورشیدی برای دریافت تسهیلات بانکی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از معرفی ۱۰۳ نفر از افراد تحت پوشش سازمان های حمایتی، برای احداث نیروگاه خورشیدی ۵ کیلوواتی خبر داد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل؛ مهندس حسین قدیمی با اعلام این خبر افزود: این طرح با توجه به تفاهم نامه همکاری پنج جانبه وزارت نیرو، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، سازمان بسیج سازندگی، کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی در جهت توانمندسازی اقتصادی و کمک به معیشت روستاییان با اولویت افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی و در راستای برنامه افزایش میزان بهره مندی کشور از انرژی های پاک و تجدیدپذیر صورت می گیرد.
مهندس قدیمی ادامه داد: ۱۰۳ نفر از افراد تحت پوشش سه نهاد کمیته امداد امام خمینی، سازمان بهزیستی و سازمان بسیج سازندگی که متقاضی نیروگاه خورشیدی ۵ کیلوواتی بوده و قرارداد خرید تضمینی را با شرکت تکمیل کرده اند، برای دریافت تسهیلات بانکی با بهره کم به بانک معرفی شدند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل خاطر نشان کرد: نرخ خرید برق تضمینی این افراد از ۲۲۰۰۰ به ۳۰۰۰۰ ریال افزایش یافته است که منجر به کاهش دوره بازگشت سرمایه به زیر ۴ سال می‌شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا