گاز

نگاه ویژه به تفکر استراتژیک در شرکت گاز استان البرز

رییس هیات مدیره شرکت گاز استان البرز گفت: : با توجه به تغییر تاکتیکی دشمن باید به مباحث ایمنی و امنیتی، نگاه و تفکر استراتژیک صورت گیرد و این نگاه باید در شرکت گاز استان البرز هم جاری و ساری باشد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان البرز؛ علیرضا شکوهیان رئیس هیات مدیره این شرکت در یکصد و بیست و چهارمین جلسههیات مدیره که در اداره گاز شهرستان چهارباغ برگزار شد، با اشاره به حادثه مهم انتخابات که پیش روست بیان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات خنثی کننده توطئه دشمنان است و بر اساس فرامین رهبری (مدظله العالی) باید همگی هوشمندانه و با انگیزه ،در انتخابات ۱۱ اسفند شرکت کنیم.

وی با تأکید بر حضور پرشکوه همکاران در حماسه انتخابات، تغییر صحنه نبرد و توطئه دشمن از جنگ سخت به جنگ نرم و حمله به زیرساخت ها را یادآور شد و گفت: با توجه به تغییر تاکتیکی دشمن باید به مباحث ایمنی و امنیتی، نگاه و تفکر استراتژیک صورت گیرد و این نگاه باید در شرکت گاز استان البرز هم جاری و ساری باشد.

رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان البرز با اشاره به حضور ستودنی و شکوهمند ملت عزیز ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: این حماسه حضور احساس مسئولیت و خدمت درست به مردم را در وجود خدمت گزاران مردم مضاعف کرد.

ارائه گزارش تیم ویژه وصول مطالبات شرکت گاز استان البرز در جلسه ۱۲۴ هیئت مدیره از دیگر جزئیات این جلسه بود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا