آببرق

وزیر نیرو: قطع آب و برق مردم غزه یک جنایت بشری تمام عیار است

وزیر نیرو با محکوم کردن جنایات صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی، گفت: کشورهایی که دعوی تمدن آن‌ها گوش فلک را کر کرده بود، امروز از قطع آب و برق به عنوان رکن ایجاد تمدن بر روی مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند و بر طبل رسوایی خود می‌کوبند.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از ایرنا ؛ «علی‌اکبر محرابیان» در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه با محکومیت جنایات اخیر صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی، اظهار داشت: در روزهای مملو از تالم اخیر، شاهد ظلم تاریخی هستیم که نمونه‌های آن در جامعه بشری کمتر رخ داده و فقط سفاک‌ترین قدرت‌ها قادر به چنین رذالت‌هایی هستند.

وزیر نیرو گفت: مردم آزاده غزه در این روزها زیر آتش رژیم منحوس صهیونیستی با حمایت آمریکا و جبهه غرب در خون خود می‌غلتند و دستگاه پر زرق و برق شیاطین زمانه را رسوا می‌کنند.

عضو کابینه دولت مردمی بیان‌داشت: قطع آب و برق بر مردم غزه مطابق همه قوانین حقوق بشری، یک جنایت بشری تمام عیار است و سکوت مقابل این جنایت عیار نهادهای مدعی حقوق بشر را مشخص خواهد کرد.

محرابیان با اشاره به آشکار شدن صحنه حق و باطل، گفت: جنایات رخ داده این روزها از جمله حمله به مردم بی‌دفاع در بیمارستان «المعدانی»، صحنه حق و باطل را از هر زمانی روشن‌تر کرد؛ در این صحنه، تفاوت میان ظالم و مظلوم که مدت‌ها توسط جمهوری اسلامی ایران در جهان فریاد زده می‌شود، برای جهانیان آشکار شده است.

وزیر نیرو گفت: وعده خداوند متعال است که زمین به مستضعفان به ارث خواهد رسید و ذیل همین وعده مقاومت مثال‌زدنی ملت مسلمان در فلسطین به حذف غده سرطانی از جهان ختم خواهد شد.

محرابیان تاکید کرد: امروز با صدای رسا اعلام می‌کنیم که از مقاومت مردم غزه حمایت کرده و در این صحنه آشکار حق و باطل به یاری حق خواهیم شتافت تا ریشه همه زشتی‌ها و صفات درنده‌خویی از جهان کنده و زمین مملو از صلح و سازش شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا