برق

پروژه‌های برق رسانی در ۲ مرز خوزستان در حال اجرا است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به نزدیک شدن ایام پیاده روی اربعین حسینی، گفت: عملیات احداث و تکمیل زیرساخت‌های لازم برق برای تردد زائران در ۲ مرز چذابه و شلمچه در حال اجرا است.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از ایرنا؛ علی خدری در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مراحل واگذاری انشعاب و تامین برق مواکب و مراکز خدمات‌رسان در ۲ مرز استان در این ایام انجام می‌شود.

وی با بیان این که پروژه‌های برق رسانی تا قبل از شروع مراسم پیاده‌روی اربعین تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: این پروژه‌ها شامل تقویت ولتاژ، اورهال شبکه‌ و تجهیزات، افزایش ظرفیت ترانسفورماتور و شبکه‌های تامین برق مواکب مستقر در مرز چذابه و شلمچه، و توسعه و تعمیرات روشنایی معابر مسیر تردد زائران است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با تاکید بر این که رسالت این شرکت تامین و توزیع برق پایدار در ایام اربعین حسینی است، گفت: در این شرایط سخت آب و هوایی همکاران ما تلاش می‌کنند تا زائران حسینی با آرامش و خدمات رسانی مطلوب در مرزها تردد داشته باشند.

وی افزود: با وجود افزایش ۴.۴ درصدی بار شبکه برق نسبت به سال گذشته، ظرفیت انرژی مورد نیاز به دلیل شوق و اشتیاق مواکب خدمات رسان جهت گسترده‌تر کردن خدمات رسانی به زائران ، نیاز به توسعه و افزایش ظرفیت شبکه برق‌رسانی و روشنایی دارد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا