برق

۳۶ درصد مشترکان خانگی برق در خوزستان پاداش خوش‌مصرفی گرفتند

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان از پرداخت ۶۲۰ میلیارد ریال پاداش مدیریت مصرف برق به مشترکان خوزستانی خبر داد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از ایسنا؛ علی خدری در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: از ابتدای خرداد تاکنون ۳۵۳ هزار مشترک در سطح استان مشمول پاداش مدیریت مصرف شده‌اند که در این راستا ۶۲۰ میلیارد ریال پاداش مدیریت مصرف به این مشترکان پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه پاداش مدیریت مصرف برق به ۳۶ درصد مشترکان برق در حوزه خدمات شرکت توزیع نیری برق خوزستان اختصاص یافته است، افزود: این عدد نشان دهنده همکاری قابل ملاحظه مردم استان در اجرای طرح مدیریت مصرف برق در ساعات اوج بار بوده است و تا کنون ۱۹۴ هزار مشترک از این شرکت بستانکار شده‌ اند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان با قدردانی از مشترکان خوزستانی در خصوص رعایت الگوی مصرف گفت: این همراهی اقدامی موثر در حفظ پایداری شبکه توزیع برق سراسر کشور و تامین انرژی مورد نیاز هموطنان است.

خدری عنوان کرد: بر قراری ۳۵ هزار تماس با مشترکین به ویژه مشترکین پر مصرف جهت کاهش بار، ارسال حدود ۷۰ هزار پیامک فرهنگ‌ سازی مدیریت مصرف و قطع ۸۴۰ مشترک پر مصرف در زمان پیک بار، برخی از اقداماتی بود که در راستای اعمال مدیریت مصرف از سوی دفتر مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خوزستان انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با تداوم همکاری مشترکان تا پایان فصل گرما شاهد کوچک‌ ترین اختلالی در تامین برق مشترکان نباشیم. در چنین شرایطی، بدون شک همراهی مشترکان خانگی توانسته‌ نقشی قابل ملاحظه‌ ای در کنترل شرایط و حفظ پایداری شبکه انرژی داشته باشد.

بنا بر این گزارش، یک میلیون و ۱۱۲ هزار و ۴۴۰ مشترک برق در استان (بدون اهواز) وجود دارد که از این تعداد ۳۳ درصد مشترکان روستایی هستند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا