دسته‌بندی نشدهکسب و کار

با حضور وزیر علوم صورت گرفت؛ تجلیل از رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی به‌عنوان رئیس برتر

دکتر حمید امیدوار رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی در مراسم رؤسای برتر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور در شیراز، با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به‌عنوان رئیس برتر، معرفی و با دریافت «نشان سرو» مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط‌ عمومی پژوهشگاه مواد و انرژی؛ این ارزیابی بر اساس شاخص‌های تعریف شده در دولت سیزدهم و برای عملکرد یک سال گذشته بوده است.

در این آئین به ۱۴ نفر از رؤسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشگاه‌ها و پارک های علم و فناوری کشور به عنوان رؤسای برتر نشان سرو اهدا شد.

بر اساس این گزارش؛ از بین رؤسای دانشگاه‌های کشور، 10رئیس دانشگاه به عنوان رؤسای برتر؛  ۲ رئیس پژوهشگاه و از بین رؤسای پارک‌های علم و فناوری نیز 2 رئیس پارک، به‌عنوان مدیرانی که بهترین عملکرد را در یک سال گذشته داشتند، انتخاب و نشان سرو را از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دریافت کردند.

همچنین به رؤسای برتر علاوه بر نشان سرو، لوح سپاس و تندیس؛ یک پایه تشویقی نیز توسط وزیر علوم اهدا شد.

رؤسای دانشگاه‌های اصفهان، یزد، تهران، علم و صنعت، صنعتی بیرجند، ارومیه، تبریز، بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین، اراک و حضرت معصومه علیه السلام به‌عنوان رؤسای دانشگاه‌های برتر معرفی شدند.

همچنین از بین رؤسای مؤسسات پژوهشی، رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی و رئیس مؤسسه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم جوی و از بین پارک‌های علم و فناوری نیز رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان به عنوان رؤسای برتر معرفی شدند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا