کسب و کار

حضور پژوهشگاه مواد و انرژی در چهاردهمین نمایشگاه فناوری نانو

 پژوهشگاه مواد و انرژی با ارائه محصولات نانو و خدمات آزمایشگاهی خود در چهاردهمین نمایشگاه فناوری نانو ۱۴۰2 که در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، حضور پیدا کرد.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط‌ عمومی پژوهشگاه موادوانرژی؛ نمایشگاه فناوری نانو 1402 با شرکت ۱۳۰ غرفه فناوری و بیش از ۹۰ شرکت دانش بنیان و ۱۲ نهاد ترویجی، آغاز به‌کار کرد.

در این نمایشگاه، آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه مواد و انرژی یک تفاهم‌نامه بین آزمایشگاهی در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ایران؛ با شرکت پارلاگوهر درخشان منعقد کرد.

این تفاهم‌نامه با هدف همکاری درخصوص ارائه خدمات آزمایشگاهی به امضای دکتر ابوالفضل پوررجبیان مدیر آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه مواد و انرژی و مهندس مهرداد بنی فاطمه مدیرعامل شرکت پارلاگوهر درخشان رسید.

در نمایشگاه امسال دو غرفه جدید؛ غرفه توسعه فناوری که در آن ۳۰ طرح کسب و کارنوپا (استارتاپی) و غرفه بدیع که در آن ۱۰ طرح بدیع که قابلیت توسعه جهانی دارد، و همچنین ۶ شرکت در حوزه میکرو و محصولات مربوط به آن و نیز محصولات حوزه صنعتی شامل ساختمانی، نانو پوشش، تجهیزات آزمایشگاهی، ماشین آلات صنعتی، تولید و تامین مواد اولیه نانویی و کاتالیست حضور پیدا کردند.

در سومین روز نیز، با حضور دکتر دهقان معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری رونمایی از ۷ محصول فناورانه نانو و انعقاد ۵ قرارداد فناورانه و تجاری صورت گرفت.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا