گاز

غفاریان خطاب به بانوان شاغل در شرکت گاز البرز: وظیفه نخست خود را فراموش نکنید

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز در مراسم گرامی داشت روز زن که در این شرکت برگزار شد، بیان کرد: اکنون که شاغل هستید تاکید می کنم که وظیفه نخست که حفظ کانون خانواده است را فراموش نکنید.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان البرز؛ سیدرضا غفاریان؛ مدیر عامل این شرکت در مراسم گرامی داشت روز زن که در شرکت گاز استان البرز برگزار شد، اظهار کرد: ابتدای سال ۱۴۰۱ همه کارکنان با هم عهد هستیم تا با تمام تلاش پروژه گازرسانی به روستاهایی گازرسانی نشده به سرانجام برسانیم که اکنون نوید می دهم حدود ۹۰ درصد از پروژه ها به نتیجه رسیده است.

وی با تاکید بر نقش بانوان بر تحکیم خانواده اظهار کرد: ستون هر خانواده بانوان هستند و ما برای صرفه جویی در مصرف انرژی به این نتیجه رسیدیم که از بانوان خانواده کمک بگیریم و اگر بتوانیم این فرهنگ را از این طریق نهادینه کنیم موفق می شویم.

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز اضافه کرد: زنان هر جامعه موتور پیشرو در هر جامعه محسوب شده و نقش برجسته زنان در پشتیبانی از جبهه های جنگ در زمان دفاع مقدس فراموش نشدنی است.

غفاریان خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی زنان گرم نگه داشتن کانون خانواده و تربیت نسل های آینده بوده و اکنون که شاغل هستید تاکید می کنم که وظیفه نخست که حفظ کانون خانواده است را فراموش نکنید.

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز ادامه داد: در مراسم روز زن سال جاری ابتکاری انجام شد و از همکارن خواستیم که مادران خود را نیز به این مراسم بیاورند تا از مادرانی که پرورش دهنده کارمندانی ساعی چون شما بودند قدردانی کنیم.

در این مراسم از همکار نیک اندیش سرکار خانم فرانک ندرلو نیز قدردانی شد.

گزارش تصویری بزرگداشت روز زن در شرکت گاز استان البرز اینجا ببینید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا