گاز

قدردانی از سرناظر پروژه گازرسانی به جاده چالوس/ به کارم عشق می ورزم

در نود و چهارمین جلسه هیئت مدیره شرکت گاز استان البرز از سرناظر پروژه گازرسانی به جاده چالوس قدردانی شد.

به گزارش دیده بان انرژي و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان البرز؛ در نود و چهارمین جلسه هیئت مدیره شرکت گاز استان البرز از کیوان کریمخانی سرناظر پروژه گازرسانی به جاده چالوس قدردانی شد.

کریمخانی با بیان اینکه من به کارم عشق می ورزم، اظهار کرد: جبران خلیل جبران در بیانی می گوید که « هنگامی که با عشق کار می کنی خود را با خود و با مردم و با خدا پيوند می دهی» و من تلاش داشته ام با این دیدگاه فعالیت داشته باشم.

گفتنی است تاریخچه ی شرکت گاز استان البرز به عنوان سی و یکمین استان کشور در جلسه هیئت دولت مورخ 12/11/88 لایحه تاسیس آن تصویب و به مجلس شورای اسلامی ارسال وبا تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارسال و در تاریخ 94/4/89بطور رسمی شکل گرفت. استان البرز به عنوان سی و یکمین استان کشور در جلسه هیئت دولت مورخ 12/11/88 لایحه تاسیس آن تصویب و به مجلس شورای اسلامی ارسال و با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارسال و در تاریخ 94/4/89 به طور رسمی شکل گرفت. در نیمه اول سال 1367، در آستانه ورود به دهمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران عملیات گاز رسانی به شهر کرج در منطقه دولت آباد و چهارصد دستگاه توسط شرکت های پیمانکاری چون هواپردازی/ مان ایران/ سی تی یو و … آغاز و پس از حدود 5/1 سال فعالیت گاز رسانی و اجرای حدود 200کیلومتر شبکه و بیش از 000/10 متر مکعب در ساعت،اولین مشعل گاز در سال های اولیه دولت آیت اله هاشمی رفسنجانی توسط ایشان در معیت وزیر محترم نفت جناب آقای آقازاده و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران جناب آقای صالحی فروز در میدان هفت تیرکرج روشن و شعله های گرما و امید در بزرگترین شهر همجوار پایتخت تحقق یافت.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا