برق

مشارکت شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در دومین برنامه خیابان ورزش

در دومین برنامه خیابان ورزش که به همت سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل در محل شورابیل برگزار شد شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل نیز در این برنامه مشارکت جدی داشت.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل؛ مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اردبیل اظهار داشت: در راستای ارتقای سلامت شهروندان و ترویج ورزش همگانی به همت سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری طرح خیابان ورزش پنج‌شنبه‌های هر هفته در محل شورابیل اردبیل برگزار می شود .
اللهقلی پور با اعلام این مطلب گفت: همزمان با ۱۳ اردیبهشت ماه سال جاری و در دومین هفته این برنامه ، شرکت توزیع برق استان نیز با هدف توسعه آگاهی های عمومی در زمینه مدیریت مصرف برق و ایمنی و ارائه آموزش به شهروندان گرامی در این طرح مشارکت نمود .
وی خاطر نشان کرد : توسعه آگاهی های عمومی و اطلاع رسانی کمپین ها ی انرژی به عموم شهروندان از دیگر اهداف مشارکت در این طرح می باشد تا مردم در حاشیه مراسم های پرنشاط خیابانی و سایر برنامه ها که در پارک ها و فرهنگسراهای استان برگزار خواهد شد با استفاده از ظرفیت هنرمندان استانی ، با راهکارهای مدیریت مصرف برق آشنا شوند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا