کسب و کارگازنفت

27 الی 30 اردیبهشت 1402 برگزار می‌شود؛ بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از 27 الی 30 اردیبهشت 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش دیده بان انرژي؛ این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می شود، فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند. در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویكرد تعالی صنعت نفت ایران با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی كردن شركت كنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید. با این امید كه برگزاری این رویداد بزرگ با مشاركت تمامی دست اندركاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعكاس هر چه بیشتر توانمندیهای این صنعت در ایران و جهان باشد

لازم به توضیح است تاریخ پیش ثبت نام بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی متعاقباً اعلام خواهد شد.

خبرنگار: محمدحسین دیده بان

لینک کوتاه: https://didebanenergy.ir/?p=1684

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا