برق

اقدامات ویژه‌ای در صنعت برق استان اردبیل طی چند سال اخیر انجام گرفته است

معاون و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با حضور در صدا و سیمای مرکز استان اردبیل ضمن دیدار و گفتگو با مدیر بخش خبر، از زحمات مدیران و خبرنگاران شبکه استانی سبلان تجلیل و قدردانی به عمل آوردند.

به گزارش دیده بان انرژی و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی‌برق استان اردبیل؛ در این دیدار معاون بهره برداری و دیسپاچینگ، به همراه مدیر برق توزیع شهرستان اردبیل و مدیر روابط عمومی شرکت حضور داشتند.
عبدالهیان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در این دیدار گفت: صداوسیمای مرکز اردبیل نقش کلیدی در اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم شریف استان به ویژه در زمان اوج پیک بار دارد و همکاری این سازمان با شرکت توزیع نیروی برق استان در فصل پیک تابستان سال جاری مشهود بود.
عبدالهیان از تلاش های مستمر مجموعه خبرنگاران صدا و سیما که در فصل گرم تابستان همواره همکاری شایسته ای با شرکت توزیع برق استان در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی برای مصرف بهینه برق داشتند تشکر و قدردانی کرد.
در ادامه مدیر برق توزیع شهرستان اردبیل به تشریح اقدامات انجام گرفته این شرکت در سال های اخیر پرداخته و گفت: برقرسانی به روستاهای بی برق استان یکی از مهمترین اقدامات شرکت توزیع نیروی برق استان بوده که بیش از ۹۹ درصد از روستاهای استان از نعمت برق بهره مند شده اند.
رسول قدیمی ادامه داد: طرح بهارستان از دیگر اقدامات این شرکت می باشد که با هدف اصلاح شبکه های موجود در روستاها و همچنین توسعه شبکه های روستایی با هدف افزایش رضایت مندی مشترکان روستایی انجام می یاید .
قدیمی در تشریح طرح شهید سلیمانی در استان نیز افزود: در این طرح شبکه های سیم مسی به کابل خودنگهدار تبدیل می شود که با هدف کاهش تلفات و کاهش سرقت سیم مسی و افزایش رضایتمندی مشترکان اجرا شده است و تا پایان سال ۱۴۰۳ تمام شبکه استان اردبیل به کابل خودنگهدار تبدیل خواهد شد.
وی تاکید کرد: نصب کنتورهای فهام برای مشترکان یکی از اقدامات شاخصی است که در طول سال های اخیر در استان انجام گرفته است که با نصب این کنتورها، کنترل پذیری و رویت پذیری در بخش های خانگی، صنعتی و کشاورزی را از راه دور امکان پذیر کرده است.
در ادامه مدیر بخش خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز ضمن تاکید بر اقدامات موثر شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در گذر از پیک تابستان گفت: وظیفه و هدف صدا و سیما گسترش امید و نشاط در جامعه با پوشش خبری تمام پیشرفت ها و اقدامات صورت گرفته تمامی دستگاههای اجرایی در استان می باشد.
باقر محمدی تصریح کرد: سعی ما بر این است تا در راستای توسعه همه جانبه استان در بخش های مختلف به خصوص در حوزه صنعت برق استان قدم بر داریم و با همکاری دوجانبه تاثیر بسزایی در رشد فرهنگی مردم شریف استان در بحث اصلاح الگوی برق داشته باشیم.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا